Strona została przejęta przez
Polski Portal Karate Kyokushin - kyok.pl.

Jesteś początkującym karateką, doświadczonym zawodnikiem, trenerem karate, a może po prostu chcesz się dowiedzieć czym jest karate kyokushin? Na kyok.pl spotkasz się z niezwykłą atmosferą i łatwo znajdziesz to, co Cię interesuje!

Autor o sobie

        Nazywam się Albert Dabiński, mieszkam i uczę się w pięknym miasteczku uzdrowiskowym - Busku Zdroju, do którego wszystkich zapraszam. Jestem uczniem 3 klasy Samorządowego Gimnazjum nr 1. Znajduje się tutaj sekcja Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin.

Autor podczas pracy przy komputerze

        Najwięcej swojego czasu i energii poświęcam zdobywaniu wiedzy. Szczególnie interesują mnie języki obce: angielski, francuski i niemiecki, lubię również historię, biologię oraz oczywiście informatykę. Jestem współautorem serwisu internetowego Samorządowego Gimnazjum nr 1 w Busku Zdroju. W semestralnej klasyfikacji uczniów pod względem najlepszej średniej zająłem 4 miejsce. Jako uczeń 3 klasy gimnazjum zastanawiam się nad wyborem dalszej drogi kształcenia. Chciałbym rozwijać swoje umiejętności informatyczne.

        Swoją przygodę z komputerem rozpocząłem w lipcu 2000r, kiedy to rodzice kupili nam (mam dwóch młodszych braci) komputer za wzorowe wyniki w nauce. Pierwsze godziny spędzone przed komputerem "spożytkowałem" na gry. Doszedłem jednak do przekonania, że gry to nie moja przyszłość. Zacząłem głębiej poznawać informatykę, szczególnie wciągnęło mnie tworzenie serwisów internetowych. Teraz znam już: HTML, JavaScript, CSS, DHTML, aktualnie poszerzam swoją wiedzę o aplikacjach działających po stronie serwera (PHP), oraz projektowaniu graficznym.

Na rowerze

        Jako dziecko bardzo lubiłem czytać. Czytałem wszystko, począwszy od fantastyki, sience fiction po powieści historyczne i kryminalne. To pozostało mi do dzisiaj, teraz mam tylko dużo mniej czasu. Szczególnym sentymentem darzę książki przygodowe.

        Przez dwa lata przynależności do sekcji Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin w Busku zdobyłem 8 kyu. Gdy zaczynałem, wiedziałem tylko, że chcę ćwiczyć, rozładować zgromadzoną wewnątrz mnie energię. Przez ten czas zdobyłem nie tylko dużą sprawność fizyczną, ale także nauczyłem się pokory wobec innych, wytrwałości i uporu w dążeniu do celu. Dało mi to wiarę we własne siły. Do dziś pamiętam swój pierwszy egzamin, gdy sensei mówił "...nie możesz, myślisz że nie dasz rady? Jesteś karateką! Musisz byś silny i wytrwały, upadasz ale wstajesz i mówisz Hajime - walczę, rozpoczynajmy!"

        Wujek zaszczepił we mnie zamiłowanie do jazdy na rowerze górskim, często razem wybieraliśmy się na forsowne rajdy po ponidziańskich szlakach turystycznych.

Ja i moje wędkarskie zdobycze

        Pasjonuję się także wędkarstwem - jestem łowcą karpi.


        Kończę tę krótką autobiografię z nadzieją, że przedstawiłem tutaj wszystko, co najważniejsze.


Albert Dabiński - twórca vortalu

<<< home
Ustaw stronę jako startową! Dodaj stronę do Ulubionych! Kontakt z autorem
Zapis strony Drukowanie strony

poleć stronę...
księga gości
forum

Liczba odwiedzin:

Jesteś sympatykiem kyokushin?
Tak
Nie
Zobacz wyniki

o stronie
o autorze

Aktualizacja:
HOME

© Albert Dabiński. All rights reserved.